کدام ایرپاد را بخریم

ماهرفون ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ ۱۱:۱۲
3 دقیقه مطالعه
کدام ایرپاد را بخریم

نسل دوم ایرپادهای اپل که در بازار به ایرپاد 2 هم معروف است اولین مدلی است که می توانید به عنوان هندزفری بلوتوث بی سیم ایرپادی در نظر بگیرید. اپل مدل ایرپاد 2 را در سال 2016 به بازار معرفی کرد و امکان اتصال به سیری Siri را در این مدل فراهم کرد.در هر صورت Airpod 2 اپل یک گزینه عالی است و در صورتی که طراحی ایرپاد پرو یا ایرپاد 3 را نمی پسندید، حتما از مدل ایرپاد 2 اپل استفاده کنید. در زیر تمام مدل هایی که از طراحی ایرپاد2 اپل بهره بردند را با معرفی برند و مشخصات فنی و … به شما پیشنهاد می دهیم
یشترین تغییرات مربوط به طراحی سرگوشی در نسل جدید ایرپاد اپل به نام Airpod 3 اتفاق افتاد.

عموما اپل در طراحی ایرپادهای خود از مدل های قبلی اقتباس می کرد و بسیاری از افراد از این طرح ها راضی بودند، زیرا تناسب خاصی بین گوشی ها و گوش کاربر وجود داشت. و حتی می توان گفت گوشی ها به راحتی از گوش نمی افتد. ولی در ایرپاد 3 این اقتباس وجود نداشت و طراحی سرگوشی بسیار متفاوت بود. پس اگر شما هم جزء افرادی هستید که طراحی ایرپادهای قدیمی برایتان رضایت بخش است، احتمالا طراحی ایرپاد 3 برای شما مناسب نیست و کارایی بالایی ندارد.

البته این انتخاب فقط در طراحی است و در عملکرد ایرپاد تری تمام ویژگی های مثبت ایرپاد پرو را یکجا دارد. حذف نویز و پخش صدای ویدئویی به صورتی که صدای مستقیم در مقابل شما است، باعث ترغیب مشتریان به خرید ایرپاد 3 اپل کرده است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که ایرپاد 3 را کاملا متمایز از نسل های قبلی کرده است مقاومت در برابر تعرق و پاشش آب است. این اولین استاندارد ضد آب در ایرپادها است.

برچسب ها :