انواع ایرپاد پرو

ماهرفون ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ ۴:۵۵
2 دقیقه مطالعه
انواع ایرپاد پروایرپاد پرو نسل ۱ با کیس شارژ بی‌سیم


ایرپاد پرو برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ با چیپست H1 و قابلیت‌های متعدد عرضه شد. قابلیت حذف نویز و امکان شنیدن صدای محیط از ویژگی‌های برجسته این هدفون بلوتوث توگوشی است که آن را از مدل‌های دیگر متمایز می‌کند. ایرپاد پرو به طور خودکار تنظیمات پروفایل فرکانس را انجام می‌دهد و کیس شارژ آن نیز دارای قابلیت شارژ بی‌سیم است. گوشی‌های ایرپاد پرو نسل ۱ با گواهی IPX4 در برابر نفوذ رطوبت و تعریق مقاوم هستند و هر گوشی می‌تواند تا حداکثر ۴.۵ ساعت شارژ نگه دارد.ایرپاد پرو نسل ۱ با کیس شارژ مگ‌سیف


در سال ۲۰۲۱، اپل ایرپاد پرو را با کیس شارژ مگ‌سیف عرضه کرد. این ویژگی امکان اتصال آهنربایی را در زمان شارژ بی‌سیم با شارژرهای مگ‌سیف فراهم می‌کرد. تفاوت دیگری در بخش‌های فنی یا ظاهری این محصول نسبت به نسل قبلی دیده نمی‌شود. اگرچه آمار خرابی‌های ایرپاد پرو با کیس شارژ معمولی نسبتا بالا بود، اما در نسخه مجهز به کیس شارژ مگ‌سیف به طور قابل توجهی کاهش یافت.

ایرپاد پرو نسل ۲


در سال ۲۰۲۲، اپل از ایرپاد پرو نسل ۲ رونمایی کرد. این نسل با چیپست جدید H2 عرضه شده که امکان حذف نویز هوشمند را فراهم می‌کند و از لحاظ عملکردی تا دو برابر قدرتمندتر از نسل ۱ است. کیفیت صدا نیز به لطف درایور‌های جدید و بازطراحی شده بهبود یافته است. ایرپاد پرو نسل ۲ با بلوتوث نسخه ۵.۳ به دستگاه‌ها متصل می‌شود که سرعت و کیفیت اتصال را افزایش می‌دهد. همچنین، یک سایز اضافه سری سیلیکونی به مجموعه اقلام همراه این محصول اضافه شده تا سازگاری آن با گوش‌های مختلف بیشتر شود.

کیس شارژ ایرپاد پرو ۲، مانند گوشی‌ها، در برابر نفوذ رطوبت مقاوم است و از شارژ بی‌سیم مگ‌سیف پشتیبانی می‌کند. همچنین یک اسپیکر روی بدنه آن تعبیه شده تا در صورت گم شدن، صدایی از آن پخش شود. قابلیت Find My نیز برای این محصول فعال شده است. باتری گوشی‌ها به ۶ ساعت افزایش یافته که با استفاده از کیس شارژ به ۳۰ ساعت می‌رسد. از لحاظ طراحی، شیب ساقه گوشی‌ها نسبت به نسل قبلی کمی تغییر کرده است. به علاوه، کیس شارژ نیز دارای حفره بند مچی و اسپیکر است.

محبوب ترین محصولات