راهکار ها برای افزایش عمر باتر ایرپاد

ماهرفون ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ ۱۳:۲۵
4 دقیقه مطالعه
راهکار ها برای افزایش عمر باتر ایرپاد

طول عمر باتری ایرپاد


طول عمر باتری ایرپادها بستگی به نحوه استفاده و شرایط محیطی دارد، اما به طور متوسط حدود 5 ساعت برای گوش دادن به موسیقی و 3 ساعت برای مکالمه ارائه می‌شود.
افزایش طول عمر باتری ایرپاد
روش‌های مختلفی برای افزایش طول عمر باتری ایرپادها و بهبود عمر باتری آن‌ها وجود دارد. به طور خلاصه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نگه داشتن باتری در حالت خواب: وقتی ایرپادها استفاده نمی‌شوند، بهتر است آن‌ها را در مورد شارژ قرار داده و از آن‌ها به عنوان یک واحد غیرفعال استفاده کنید.

استفاده از قابلمه‌های شارژ متناسب: استفاده از قابلمه‌های شارژ متناسب و به‌روز می‌تواند بهبودی در عمر باتری ایرپادها داشته باشد.

انجام به روزرسانی‌ها: اطمینان حاصل کنید که نرم‌افزار ایرپادها به آخرین نسخه به‌روزرسانی شده است، زیرا به‌روزرسانی‌ها ممکن است مشکلات عملکردی را برطرف کرده و عمر باتری را بهبود بخشند.

استفاده از حالت صرفه‌جویی در انرژی: از قابلیت‌های صرفه‌جویی در انرژی که توسط دستگاه‌های متصل به ایرپادها ارائه می‌شود، بهره بگیرید تا مصرف باتری را کاهش دهید.

اجتناب از دمای بالا و پایین: ایرپادها بهینه‌تر در دمای معمولی عمل می‌کنند، بنابراین تلاش کنید آن‌ها را از دمای بسیار بالا یا پایین دور نگه دارید.

این موارد می‌توانند به بهبود عمر باتری ایرپادها کمک کنند و باعث افزایش طول عمر آن‌ها شوند.

باتری AirPods چقدر دوام می آورد؟

اپل اعلام کرده است که یک جفت ایرپاد در حال پخش موسیقی می‌تواند تا حدود پنج ساعت دوام بیاورد. همچنین، قبل از نیاز به شارژ مجدد، می‌توانید حدود دو ساعت مکالمه با آن‌ها داشته باشید. جعبه شارژ یا کیس ایرپادها نیز باید برای حدود 24 ساعت پخش موسیقی یا 11 ساعت مکالمه کافی باشد.

تفاوت باتری ایرپا نسل دو با ایرپاد پرو چیست

باتری ایرپاد 2 از آنچه که در ایرپاد پرو مشاهده می‌شود، کمی کوچکتر است. به عنوان مثال، ایرپاد نسل دو می‌تواند تا 5 ساعت پخش موسیقی یا 3.5 ساعت مکالمه ارائه دهد، در حالی که ایرپاد پرو می‌تواند تا 6 ساعت پخش موسیقی یا 4.5 ساعت مکالمه داشته باشد. همچنین، جعبه شارژ ایرپاد پرو قابلیت شارژ بیشتری را ارائه می‌دهد که اجازه می‌دهد تا آن‌ها را به مدت طولانی‌تری بدون نیاز به شارژ مجدد استفاده کنید.

چگونه عمر و دوام باتری AirPods را افزایش دهیم؟

برای افزایش عمر و دوام باتری AirPods، می‌توانید از تکنیک‌ها و روش‌های زیر استفاده کنید:
 • حفظ شارژ معقول: از شارژ کامل و تخلیه کامل باتری AirPods پرهیز کنید. بهتر است آن‌ها را همیشه در حدود 50 تا 80 درصد شارژ نگه دارید.

 • استفاده از حالت صرفه‌جویی در باتری: از قابلیت‌های صرفه‌جویی باتری AirPods استفاده کنید. مثلاً اگر از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، آن‌ها را از بین ببرید یا در جعبه شارژ قرار دهید.

 • تنظیمات دستگاه متصل: تنظیمات متصل شده مانند آیفون یا آیپد را برای بهینه‌سازی مصرف باتری AirPods تنظیم کنید. به عنوان مثال، می‌توانید حالت صرفه‌جویی باتری را فعال کنید.

 • به‌روزرسانی نرم‌افزار: اطمینان حاصل کنید که نرم‌افزار دستگاه‌های خود و AirPods به‌روز است، زیرا به‌روزرسانی‌ها ممکن است به بهبود عمر باتری کمک کنند.

 • محیط حفظ و نگهداری: مطمئن شوید که AirPods خود را در محیطی خنک و خشک نگه می‌دارید و از تماس با آب یا مایعات جلوگیری کنید.

 • استفاده از کیف‌های حمل: برای حمل و نگهداری بهتر AirPods، از کیف‌های حمل مخصوص استفاده کنید تا از آسیب دیدن و آلودگی آن‌ها جلوگیری شود.

 • تمیز کردن منظم: برای افزایش عمر باتری، منظماً AirPods خود را تمیز کنید تا از آلودگی و رسوبات جلوگیری شود که می‌تواند باعث کاهش عمر باتری شود.

 • جعبه شارژر را زیاد باز و بسته نکنید

 • هر سری فقط یکی از ایرپادها را استفاده کنید

 • از قرارگیری ایرپاد در دما خیلی زیاد یا خیلی کم اجتناب کنید

 • از ویژگی های هوشمند استفاده کنید

 • صدا را کم کنید

 • یک پاور بانک بگیرید


محبوب ترین محصولات